Tak tohle by se zvěrolékaři stát nemělo!

Fraška kolem očkování proti "Prasečí chřipce" vyvrcholila !

" Nakoupili jsme vakcínu, kdybychom ji nenakoupili, bylo by špatně, že není k dispozici!" a to je asi to jediné co se k věci dalo a dá říct, jenže dnes něco nestačí říct, o všem se musí donekonečna diskutovat

Ani ministryně zdravotnictví, byť je to jen zdravotní sestřička, jak nezapomněl v neděli několikrát zdůraznit doktor Rath, který je doktor proto, že mnoho let studoval, ani nikdo jiný nemohl tušit, že kvalita vakcíny, po níž se ještě napodzim všichni pídili, bude nakonec zpochybňována, jak pokud jde o kvalitu, tak pokud jde o účinnost, a převážná většina, nejen vytipovaného obyvatelstva, se bude očkování bránit.

Napřed chtěli očkovat zdravotníky, ti se ubránili :-), posléze děti, ty asi ubránili jejich rodiče, pak chronicky nemocné, ti se ubránili taky sami, jenže, co teď s tou vakcínou? vždyť se zkazí!

A tak přišla na řadu armáda, až sem se lekla " No to už je snad příliš!" napadlo mě vzhledem k tomu, že i já jsem byla na seznamu  "3. pořadníku"! Ihned mě ale mile, výjimečně, překvapil prezident, ztotožnila jsem se s jeho názorem, že ani vojáci, ani jiná skupina obyvatel by neměla být pokusným materiálem.

A pak nastal týden keců o očkování, a planých diskuzí o tom, kdo je oprávněn komu co přikázat, kdo má co kdy vyhlásit, kdo koho musí poslechnout.  Vyvrcholily tím, že všechno je v rukou hlavního hygienika Michaela Víta!

Ten má teď ale plné ruce jiné práce, dostal Prasečí chřipku!

:-))))))))))))))))))))))))

Se vší vážností doufám, že se brzy uzdraví !

🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *