Pohádka o 13ti důchodech

aneb, nikdy neříkejte před večerem, že ten den stál za hovno!

Dnes se mi snad povedlo jen vstát, všechno ostatní katastrofa, každá zpráva, která přišla z kterékoliv strany, byla špatná, pak přišlo náhradní krbové sklo, úplně špatné, tak strašná práce, až sem nevěděla, jestli se zlobit, nebo smát.

Pak jsem jela k soudu, kde jsem až před jednačkou zjistila, že jsem tam o 24 a 1/2 hodiny dřív, pravda, ráda chodím včas, ale tohle bylo vyloženě přehnané.

Pak jsem šla prohlídnout nebytovky, od kterých mi byly vhozeny klíče do schránky, a zjistila jsem, že se pán vystěhoval klasicky, co nechtěl, nebo se mu nechtělo brát, či posbírat, to tam nechal.

Pak jsem šla po schodech do přízemí pěšky a z bytu té paní, co peče veverky, se valil dým kolem zárubní i ze dvou oken, Pak jsem hodinu sledovala jestli se to lepší, nebo mám volat hasiče. Asi se to zlepšilo, patro nad zatím nehoří.

Den totálně nahovno, říkám si, a pak, pak se to najednou zlepšilo.

Napřed tohle , Sobotkovi dal přes hubu bratr Zastupitele Městské části za ČSSD, tak to mě opravdu, ale opravdu zaradovalo, že Socani zrušili předvolební mítingy vpodstatě sami kvůli sobě :o)

No a pak jsem si začala prohlížet volební lístky, a pak přišel Adam a pustil mi tu pohádku :o)

"http://www.youtube.com/watch?v=ZXmJ9w-E-SI"

A pak jsem ho zmačkala do kuličky a vyhodila do koše, hajzla! :o) 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *