Jak se staví sen

Tedy malý sen, s minimálními náklady, bez sponzorů TV :o)

Takhle nějak vypadala naše koupelna ještě letos v březnu, těsně po výměně kotle

/files/koupelnicka0.jpg

Ta koupelna byla první "věc", kterou jsme tu před 14ti lety vybudovali v místě jedné černé díry.

V místě Delty trubek stávala na schůdku pračka, schůdek pod pračkou vznikl proto, že to byl nejjednodušší způsob, jak schovat trubky, ty na zemi, ty podél zdi "vznikaly" časem podle " momentálních trubkových potřeb…, ty na zemi vlastně taky-

Kotel se odporoučel a musel se vyměnit, pračka na stupínku mi lezla na nervy, ovšem když zmizela – pěkně kryla pohled na trubky, a taky stupínek- pěkně kryl zemní trubky, ten nový pohled mě vyvrátil, taky představa všeho osekávání, nového obkládání,….a placení! Následně pak i Filipova představa, že se "semtam přidá nějaká trubka" a umyvadlo se přestěhuje na místo proti míse,  v místě Delty se pak vybuduje sprchový kout.

Nerada se vyvracím, a tak vznikl můj náhradní plán, jak "postavit sen" s minimálními náklady.

/files/koupelnicka1.jpg

/files/koupelnicka2.jpg 

Místo nesmyslného zdění koutu jsem koupila sprchovací box, otočili jsme mísu,  vyměnili umyvadlo, přikoupili dvě skříňky, 10 černých listel na ukončení omlácených obkladů, 3m2 oranžových dlaždic, kilovku oranžové a kilovku bílé barvy, a když pominu náklady na instalační materiál a instalatérské práce, nebylo to tak hrozné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *