Rok se s rokem sešel

a vůbec nic se nestalo…

Včera to byl rok, co se u našeho plotu ozvala ta ohlušující rána, a dnes to je rok, co jsme našli postřeleného Pepíčka a já jela podat trestní oznámení.

Za ten rok jsem za výrazné pomoci Chris popsala stohy papírů a napřed zuřila, později se musela smát nad tím, jak je jednotlivé úřady vyřídily.

Tak například Krajské státní zastupitelství zamítnutí mého podnětu založilo výlučně na zprávách 3 nezáviských veterinářů, kteří zvířátko nikdy neviděli ani živé, ani mrtvé, kteří se k jeho stavu vyjádřili tak, že k zranění muselo dojít dřív než dne 30.7.2010…., na věci nic nezměnilo, že jsem k tomuto cáru papíru doložila snímek z bezpečnostní kamery, na němž je Pepíček zachycen dne 30.7. v 9.05 AM živý a zdravý.

Vpodstatě jediný člověk v pozici vysokého státního úředníka, kterého zarazilo, že je možné střílet někomu u domu, byl Ombudsman Otakar Motejl, taky mi umřel,  k jeho pokynu jsem pak " v závěru" podala stížnost nadřízené složce Policie ČR na postup zdejšího oddělení PČR, a podnět Přestupkové komisi zdejšího úřadu MČ, aby vyřídila přestupek, který přes podanou Stížnost téměř rok nevyřídil Odbor Životního prostředí.

Nadřízený orgán zdejšího oddělení PČR mi k stížnosti odpověděl, že mou stížnost předal orgánu na nějž si stěžuji, "ať si to vyřídí sám".

Přestupková komise MČ mi sdělila, že můj podnět- předala Odboru ŽP " ať si to vyřídí sám".

" To je jak z  Hlavy XXII!" řekla Chris

Vyřídili, z obou úřadů jsem dostala zprávu, že věc považují za vyřízenou….

A to je vpodstatě celé, zítřkem totiž uplyne lhůta pro projednání přestupku.

Dobrou zprávu jsem dnes zaslechla od ministra vnitra Johna,  prý bude usilovat o to, aby všichni žadatelé o zbrojní průkaz museli projít psychotesty, a tak možná ubyde i myslivců!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *