Asi si musej opravovat darmu:-)

Proč by to jinak Ministerstvo Náhod dělalo:-)

Poprvé jsme se potkali na Korfu v srpnu 2OO7, on inženýr Ivan, ona lékařka Mirka, oba takový ten sportovní typ, co jezdí na dovolené s batohama.V hotelu bydleli patro pod námi. Mirka je „lehce“starší, sympaťačka, která se ale moc nedruží, Ivan je typ spíš druživý.

Po jednom flámu na kterém byl sám, a my ostatní jsme byli dost hluční, se nějak urazil nebo co a začal být poněkud protivný, myslím poněkud dost a naprosto zbytečně, a tak jsem se na pražském letišti loučila jen s Mirkou a to rozpačitě rezervovaně.

Znovu jsme se potkali v srpnu 2008 na letišti na ostrově Zakynthos, zasmáli jsme se tomu,  pozdravili jsme se, prohodili pár zvořilých frází a už normálně se pak rozloučili v Ruzyni.

Napotřetí jsme se potkali v Ruzyni v srpnu 2009, pak samozřejmě na letišti v Kerkyře, po týdnu znovu, a zas jsme se loučili, už jako normální lidi na ruzyňském letišti.

No, nic zvláštního vlastně, prostě lítají do Řecka poslední týden v srpnu

A vloni nic!

Letos v noci ze čtvrtka na pátek dobíháme s Čaky k odletu a v odletové kóji C 10 a C 11 si sedáme na poslední dvě volné židle, kouknu vedle sebe, před sebe a začnu hulákat “ A už sakra dost, už dost, už to stačilo!:o))) „, vedle mne totiž sedí Ivan a naproti Mirka, není srpen a neletíme se stejnou společností, zato všichni na Lefkádu:o).

 

P.S. Pavlo sháním čtenáře kamkoliv vkročím:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *